womensecr.com

Mastic from marshmallow: a recipe for instant cooking of this yummy

 • Mastic from marshmallow: a recipe for instant cooking of this yummy

  tort ozdobiony kitu, jest uważany za króla święto, jednak do produkcji mastyksu nie zawsze jest podejmowane, zakładając, że jest to niezwykle trudne. Dzisiaj spróbujemy obalić ten mit przy pomocy naszej prostej klasy mistrzowskiej, jak zrobić mastykę na ciasto w domu. Być może nie wszyscy wiedzą, czym właściwie jest pianka. Mówiąc najprościej, jest to analog z pastylki, ale jaja nie są używane do gotowania. Marshmallow - popularne danie w Ameryce( pamiętaj amerykańskie filmy i „zefirki” że palonej na stosie jest pożądana substancja, prawda?).

  Materiały:

  1) 1 sztuk( 200 g), mleczko( lub gumy mleczko, połączenia, tak jak to podobne),

  2), 400 g cukru pudru( drobniejszego proszku jest, gładkość i jedwabistość będzie kitu),

  3)2-3 łyżeczki sok cytrynowy lub masła( można dodać przegotowanej wody, w razie potrzeby, szybciej lany zamarzł)

  4) barwniki spożywcze( na kolorowym kitu)

  5) przesianie cukier puder.

  Przygotowanie:

  1) Ponieważ cukierek jest prawie zawsze kolorowe, muszą one zostać podzielone: ​​kolor „na rogu”( czekoladowym lub nie) w jednej filiżance, białych rdzeni - w innym.

  2) ogrzewa się w kuchence mikrofalowej( jeżeli nie, to jest możliwe, w suszarce lub na łaźni wodnej), aż do momentu marshmallows zaczyna zwiększać swoją objętość.Zajmie to minutę do dwóch.

  3) Jeśli mastyk powinien być wielobarwny, dodaj koloryt żywności( na zdjęciu - żółty żelowy kolor).Jeśli chcesz wyrzeźbić figurki czy coś w szczególny sposób ozdobić ciasto, można najpierw zrobić białą pastę, a następnie pomalować poszczególne elementy kompozycji w różnych kolorach.

  4) Wymieszaj masę, stopniowo dodając przesiany cukier puder. Po pierwsze, okazuje lepką masę słodkie, jak na zdjęciu:

  Kiedy staje się trudne do kolidować z łyżką - rozłożone na płycie( lub na stole) i zacząć ugniatanie ręce, kontynuując dodać proszek. Poruszamy się, aż mastyk przestanie przylepiać się do palców.

  5) Owiń gotowego kitu w opakowaniu i wysłać go w lodówce( co najmniej jeden i pół godziny).Jeśli uszczelniacz leżał w lodówce przez kilka dni, zanim dostał, trzeba podgrzać w kuchence mikrofalowej i kopuły proszku( warunek jest taki sam - że ich ręce nie są przywiązanie).

  kilka wskazówek dotyczących obsługi tego produktu

  a na koniec klasy mistrzowskiej chciałbym wspomnieć kilka świetnych przepisów podczas pracy z kitu:

  1. W żadnym przypadku nie stosuje się pastę w stanie mokrym - śmietana, namoczone ciastek, itpOd wniknięcia wilgoci mastyk szybko się rozpuszcza i traci dawne piękno. Aby tego uniknąć, musi istnieć "warstwa buforowa" pomiędzy mastyksem a kremem, na przykład z marcepanu lub kremu olejowego. I śmietana musi najpierw wyschnąć.
  2. Do klejenia części z masy uszczelniającej lub przyklejania ich do ciasta należy je lekko zwilżyć wodą.
  3. duże i obszerne kształty lepiej zamontowana na ciasta tuż przed podaniem lub w lodówce, tracą objętość.
  4. Mastik jest przechowywany w lodówce przez około dwa tygodnie, w zamrażarce - i do dwóch miesięcy.

  Filmy na ten temat:

  Ponadto, istnieje kilka receptur wideo, które są przydatne w przygotowaniu do kitu: