womensecr.com

• Kiivi moosi retsept: klassikalised ja kiireid valikuid, samuti erinevaid lisaaineid

click fraud protection

See ebatavaline džemm on suurepärane võimalus sugulaste või külalistele üllatada. Kui soovite eksootilist moosi, siis võite proovida valmistada kiivi moosi, anname retsepti.

See puuviljane ei ole meie territooriumile harjunud, kuid see on populaarseim. Ta ei ole kõige kallim puuviljad, nii et kõik saavad seda endale lubada. Ainus küsimus on see, kas olete tema väljavalitu.

Kuid kõigepealt vaatame välja, kui kasulik on see puu. Varem sel puu nimega "Hiina karusmari", sest omapärane maitse, sarnane rist vahel maasikad ja karusmarjad.

Kasu eksootiliste kiivi

Kiwi on pikliku puu, mis näeb meenutab kartulid, sest koore värvus. On karm pind, mis on ilmselgelt ette nähtud. Inside on roheline värv mustade silmadega.

Rikas vitamiinid A, B, C, tannic acid, mineraalsoolad, ensüümid. See on vitamiinide allikas, tugevdades immuunsust nakkuste vastu võitlemisel. Positiivne mõju veresoontele. Positiivselt mõjutab meeleolu. Sellega saate kaalust alla võtta, kuna see suudab põletada rasva. Ei ole soovitatav allergilistele inimestele.

instagram viewer

Dżemisaine

Kiwi: 1 kg;

suhkur: 1,5 kg.

ettevalmistamine

Selge kiivi kooritud, lõigatud väikesteks tükkideks või viiludeks, täitke suhkru ja lase seista, et tõsta esile mahla, umbes 15 minutit, et panna põlema ja keema, segades, kuni suhkur lahustub, siis lase pokipit veel 3 minutit.

Eemaldage kuumusest 30 minutit. Seejärel keetke see 3 minutit. Tõmmake 30 ° C juures, pannke ja keetke väikese tulega 5 minutit. Mahutage mahutid ja katke kaaned. Jam muutub ainulaadse maitsega ilusa, ere rohelise värviga.

Retsepteerib, kuidas kodus sellist eksootilist moosi valmistada, igaüks saab endale lemmikuks valida. Kui küpsetate, võite lisada banaani, veidi purustatud moosisu ja lisada želatiini. Selle tagajärjel ilmub puuviljamahl. Seda saab kasutada lihtsalt ravina või pirukate täidiseks.

Quick moosi

See nii juhtub, et me ei ole aega ega soovi käpard pangad, kuid tegelikult tahavad süüa samal ajal maitsev ja värske moos.

Lihtne retsept, mis teil on vaja kiivi( 250 g), supilusikatäis vett ja suhkrut maitse( parim variant - 100-150 g) võimaldab teil kokk maitsev maiuspala umbes 10 minutit.

Kihvi lõigake väikesteks tükkideks, keerake väikesesse kastani, puistage suhkruga ja lisage vett. Seejärel pange saadud segu mõne minuti jooksul mikrolaineahjusse, seades maksimaalse temperatuuri. Seejärel segage materjal ettevaatlikult ja küpsetage vähese kuumusega umbes 5 minutit. Siis jahtuge ja võite süüa.