womensecr.com

Uzgoj voća i bobičastog voća omogućen je za uporabu u središnjoj regiji Rusije za 2004. *

  • Uzgoj voća i bobičastog voća omogućen je za uporabu u središnjoj regiji Rusije za 2004. *

    ožujka

    ranog sazrijevanja( ljeto)

    je srednji( jesen)

    kasno-sazrijevanje( zimski) Naziv

    razred

    Godina

    ime razred

    Godina

    ime razred

    Godina

    Apple

    Borovka

    2001

    Anis prugasta

    1947

    Aleš

    2002

    Grushovka Moskva

    1947

    Bessemyanka Michurinskaya

    1947

    Antonivkazajednička

    1947

    iz srpnja Chernenko

    1965

    Borovinka

    1947

    Bogatyr

    1971

    Mantet

    1986

    Brusnichnoe

    2001

    Brjansk

    2001

    Melba

    1986

    kćeri Wagner

    2002

    Veteran

    1989

    orlovi

    1999

    kćer KorichStopala

    1965

    kćer Mekintosha

    2002

    Papirovka

    1947

    Zhigulevskoe

    1965

    zvjezdica

    1972

    Sergianists

    2002

    Zaryanka

    1999

    Zima Ljepota

    2001

    Odabrani

    1999

    Imrus

    1996

    Cimet novi

    1965

    Kulikovskoe

    1997

    Cimet prugasta

    1947

    Marat Busurin

    2001

    Moskovljanin

    2004

    The

    1993

    Orlowski pionir

    1999

    Moskva zima

    2002

    Orlovskoe prugasta

    1986

    Moskva crvena

    2002

    jesen prugasta

    1947

    Moskvu kasnije

    2001

    jesen Susov

    2001

    Orlik

    1986

    Uslada

    1996

    Orlovska zora

    2002

    Ostankino

    2002

    Memorija Sikora

    2002

    Memorija Syubarovoy

    2002

    Pepin Orlowski

    2001

    Pepin šafrana

    1947

    Prisutni Grafskaya

    2001

    Multivitamini

    2002

    sirila Chernenko

    1986

    Oryol Sinod

    1989

    Spartanski

    1988

    Welsey

    1947

    Charmer

    2002

    Chashnikovskaya

    2002

    Kruška

    Istaknuti

    2001

    Bere Moskva

    2003

    Bjeloruski kasno

    2002

    Djeca

    2001

    Belesa

    2001

    Ilja Muromets

    2003

    Katedrala

    2001

    Istina

    2001

    prostor

    1986

    Thumbelina

    2001

    Lada

    1993

    Ljepota Chernenko

    1996

    lira

    2002

    favorit Jakovljev

    1965

    Petar

    2002

    Moskovljanin

    2001

    Rogneda

    2001

    Fancy Efimova

    1974

    Skorospelkaod Michurinsk

    2002

    jesen Susov

    2001

    Chizhovsky

    1993

    Yakovlev

    1985

    memorija memorije Zhegalova

    2001

    Svetlyanka

    2002

    Cherry

    Grimiznog

    1965

    Brineta

    2001

    Zhuravka

    2001

    griots Moskva

    1959

    Bulatnikovskaya

    2001

    Lyubskiy

    1947

    Zhyvitsa

    2002

    Bystrinka

    2004

    Rusinka

    2001

    Memorija Yenikeyeva

    2001

    Vladimir

    1947

    Shubinka

    1959

    Sania

    2001

    Volochaevka

    1997

    Cornel

    2001

    Robin

    1989

    mladih

    1993

    oktava

    1986

    Radonezh

    2002

    Rastorguevskaya

    1947

    Sudarushka

    2001

    Turgenevka

    1979

    Čokolada šljiva

    1996

    Volzhskaya ljepota

    1965

    Kantemirovka Voronjež

    2001

    Vengerka

    1986

    Euroazija 21

    1986

    Crvena lopta

    1989

    Vengerka Moskva

    1947

    okrugla šljiva Michurinsky

    2000

    Kroman

    2002

    Vitebsk kasno

    2002

    rana pojava

    1965

    okrugla šljiva kolhoza

    1947

    Memorija Timiryazeva

    1959

    Skorospelka crvena

    1947

    Plava poklon

    2001

    Smolinka

    1990

    Sukhanovskaya

    2000

    Jutro

    2001

    Ljubičasta

    1997

    jaje plava

    1986

    Trešnja

    Gronkovaya

    2002

    Poklon Ryazan

    2002

    Brjansk roza

    1993

    Iput

    1993

    Rechyca

    2001

    ljubomoran

    1994

    Ovstuzhenka

    2001

    Teremoshka

    2001

    Tyutchevka

    2001

    Raditsa

    2001

    Fatezh

    2001

    crvene ribizle

    Rano slatko

    1974

    Transdanubiji

    1992

    nizozemski crvena

    1947

    Chulkovskaya

    1947

    Konstantinovskaya

    1995

    Spomen

    1998

    Crvenog križa

    1947

    Ronda

    1995

    Natalie

    1991

    Smolyaninovskaya

    1995

    Blackcurrant

    Dikovinka

    1985

    Ažur

    2001

    Vologda

    1995

    mirisne

    1992

    Bjelorusija slatko

    1979

    zelena izmaglica

    1994

    Moskva

    1974

    Bijela

    1993

    Kupalinka

    2002

    Nara

    1999

    Gulliver

    2000

    Lentyai

    1995

    Memorija Ravkin

    1999

    Dobrynia

    2004

    Memorija Shukshina

    1985

    kćer

    1986

    Memorija Michurina

    1959

    Dubrovskaya

    1988

    Sevchanka

    1994

    Riddle

    1986

    Selechenskaya

    1993

    Izmailovskaya

    1986

    Exotica

    2001

    Leningradski div

    1974

    Minai Shmyrev

    1979

    Odzhebin

    1988

    Orloviya

    1996

    Oryol serenada

    2000

    Perun

    1995

    sadnica Dove

    1984

    Smuglyanka

    1985

    ogrozd

    proljeće

    2002

    Gingerbread

    1988

    ruski

    1959

    Chernomor

    1994

    Krasnoslavyansky

    1992

    Promjena

    1959

    Malahit

    1959

    Phoenicia

    1947

    Pink 2

    1971

    Pozdrav

    1974

    orezati

    1992

    malina marelica balzam **

    2004

    1993

    Latham

    1959

    Indian Summer 2 **

    2004

    Barnaul

    1961

    opet upaliti

    2000

    Brjansk

    1987

    Zorenka Achtaya

    1990

    Samara gusta

    1986

    Hercules **

    2004

    Kirzhach

    1994

    Gusar

    1999

    Crvena kiša

    1993

    Cascade Bryansk

    1992

    Malahovka

    1993

    Lazar

    1993

    Nagrada

    1973

    Meteor

    1993

    Rubin Brjansk

    2004

    Vijesti Kuzmina

    1947

    skroman

    1992

    Rano iznenađenje

    1979

    Sunce

    1992

    pratitelj

    1993

    jagoda

    Zora Vitez

    1974

    1996

    Zeng Zengana

    1972

    Kokinskaya rano

    1985

    Zenit

    1987

    Pepeljuga

    1989

    Rano Maherauha

    1971

    ljepota Solarij

    1959

    Redgontlit

    1986

    Junije Smayds

    1974

    Nada

    1989

    Rusich

    2002

    rubin privjesak

    1988

    Talisman

    1971

    Sudarushka

    2000

    festival

    1965

    festival tratinčica

    1998

    Tsarskoselskaya

    2002