click fraud protection

Summer ei ole mitte ainult rõõmude meri, vaid ka tõsine test paljude inimeste nahale. Lõppude lõpuks mõistab igaüks päikese kiirte erinevalt. Mõni kergesti omandab naha pronksi varju, teised lihtsalt põlevad koheselt ja päikesepõletust saavad.

See on probleem, kuidas valida ohutu parkaine agent.

Miks kasutada parkimiseks

UV-kiirte seisundit mõjutada inimese nahka. Aja jooksul kaotab see elastsuse, vananeb varakult, muutub see kuivaks. Osaliselt on loodus ise hoolitsenud inimese eest, tema loodusliku kaitse eest kahjuliku kokkupuute eest. Pigmendi melaniin, mis sisaldub iga inimese naha ülemises kihis, täidab kaitsefunktsiooni. Niisiis, inimese nahk on tumedam, nii et see sisaldab rohkem melaniini, ning seetõttu on vähem tõenäoline, et saada päikesepõletuse. Aga aktiivse päikese jaoks ei ole alati loomuliku kaitse piisav. Seejärel kasuta abivahendeid päikesepõletuse jaoks. Nad absorbeerivad osa ultraviolettkiirgust, stimuleerides melaniini moodustumist. Paljud vahendid päikesepõletuseks: pihustid, emulsioonid, kreemid, igasugused õlid. Oluline on teada, kuidas parandaja õigesti valida, arvestades nahatüüpi.

instagram viewer

Turvalisuse parameetrid

Mis on SPF?

Kaitse efektiivsust tähistab lühend SPF pakendil, mis tähendab päikesekaitsefaktorit. Mida rohkem SPF-i, seda tõhusam kaitseaste. Seda määrab ka nahatüüp: kerge nahk nõuab kõrgema kaitsefaktoriga kreemi. Need klassifitseeritakse ligikaudu järgmiselt:

• SPF 5-10 - põhikaitse;
    • SPF 10-15 - keskmine kaitse;
    • SPF 20-30 - kõrge kaitse;

Mõned tootjad ületa SPF-faktor, kui nad kirjutavad suurel määral kaitset, näiteks SPF 50 või isegi 100. Kahjuks on see lihtsalt reklaam stunt. Laboris saavutatud maksimaalne kaitse määratakse SPF 32-35 tasemega.

Määrata tüüpi nahatüüpidele ja naha

hoolt Valides parkimist peate teadma oma nahatüübile. Euroopas on Euroopas tunnustatud neli:

1. Celtic tüüpi. Väga valge roosakujuline nahk, koos freckles. Sellesse gruppi kuuluvad sinise silma blondid ja blondid ning punased juuksed, kellel on õiglane nahk. Nende nahk ei pimeta, vaid sõna otseses mõttes põletab. Nr koor päikese käes, nagu inimesed võivad olla minutit 7. Pärast seda peate kasutama kreemi määrida kõik avatud osad riided. Koori kaitsetase soovitatakse mitte vähem kui SPF 30.
    2. Euroopa( Germanic) tüüpi. Valgus nahk, mõnikord võib olla freckles. Juuksevärv. Silmad on tavaliselt rohelised, hallid või pruunid. Ilma kooreta päikese käes soovitatakse mitte olla pikem kui 15 minutit. Esimesel nädalal rannas on soovitav kasutada ravivastust, mille puhul kaitseaste on SPF 20-30.Pärast seda on sobilik ka SPF 10 kaitse.
    3. segatüüp. Naha tume nahk. Silmad on pruunid, juuksed on tumepruunid. Neil päikesepõletus ei ole nii intensiivne, reeglina kuldne või veidi šokolaaditäidised. Sellise nahaga inimesed võivad olla päikese käes ilma kooreta kuni 30 minutit mitteaktiivse päikese käes. Kõigepealt võite kasutada koort, mille kaitseks on SPF 15 ja seejärel SPF 6-8.
    4. Vahemere tüüp. Sellistel inimestel on tumedad nahad, tumedad silmad ja juuksed. Nad kergesti kannavad päikese kiirte. Ja nad saavad päikest ilma kooreta kuni 40 minutit. Nende parfüüm sobib madala kaitsega - SPF 6-10.

Samuti on viies, indoneesia tüüp. Seda tüüpi inimestel on tumedad nahad, mustad juuksed ja silmad. Nende looduslik pigmentatsioon on väga kõrge, nii et nad ei vaja mingeid parkimisvahendeid.

UV-filtrid

Sun

kosmeetika muuhulgas päevavarju ja rohkem jagada seda tüüpi:

• mineraalide( looduslik) alusel oma - looduslikke koostisosi( õlid, maitsetaimed, väljavõte).
    • Chemical. Põhineb erinevates tehase sünteetilistel omadustel.

Kreemid sisaldavad ka füüsilist päritolu( peegeldavad päikesevalgust) ja keemilist päritolu UV-filtrit( muundavad päikeseenergiat soojuseks, kahjutuks kehale).Nende UV-filtrite ja kreemide erinevus seisneb selles, et kemikaal põhjustab mõnikord allergiat ja mineraalaineid kahjutu, kergesti transporditav kergem nahk.

Paljud inimesed teavad, kuidas valida parkimistöötaja täna. Nende toodete tootjad pakuvad suurt hulka erinevaid kreeme, õlisid ja emulsioone. Igaühele on võimalik pakkuda ohutut põrandat.