womensecr.com
  • Igra za šolarje Ročna žoga

click fraud protection

Igra je potekala v dvorani in na odprtih območjih. Prejete polje dimenzije 20x40 metrov, vendar v šoli nastavitev je mogoče zmanjšati, hkrati pa ohranja običajne postavitve( sl.).

Gate Hall( 2X3 m) se lahko nadomesti s posebej izdelan ščit vpisanih z barvnimi kvadratki označujejo najbolj ranljivih mest.

Igra vključuje dve ekip, sestavljenih iz šestih igralci v polju( zagovorniki in naprej) in enega vratarja. Odbojka žogo manj in ima težo 350 do 400 g Za predjed, lahko uporabite vžigalnik, gumijasto žogo.Če želite sodelovati v nagradni igri, mora ekipa v obliki različnih barv z logotipom in številkami na majice in kratke hlače.

Med dvostranskimi igre želi vsaka ekipa vrgel žogo v nasprotnikovi mreži. Naprave napad sestavljen iz lov in podajali žogo in strelov na gol, ne da bi presegla polkrožno šest metrov črte.zaščitna oprema je sposobnost, da prestregel žogo, brez kršenja pravil blokirati napadalec potem svojo žogo. Vratar lahko drži žogo z rokami in nogami, vrgel žogo v igro. Vsi ukrepi

instagram viewer

roke dovoljena le z žogo. Trajanje igre 60 minut za odrasle( moški) in 40 minut( ženska), s premorom med polovicama 10 minut. V otroških tekmovanj igral tri polovico: Girls 10 + 110 + 15 minutah fantje 15 + 15 + 20 min. Ko je prvič dana minutni odmor, po drugem ukazu počivati ​​10 minut. Zamenjava prvi in ​​drugi polovici niso dovoljene( na uradnih tekmovanjih šolarjev), razen v primerih, ko je kateri koli od poškodovanih igralcev. Nevljudnost igralec lahko pošlje off.

V okviru igri za kršitve pravil žogo( teče z žogo v rokah), napačno zaklepanje, izguba žogo, out-of-meje, je žoga namenjena nasprotni ekipi za meta na strani. V vsakem učitelja pol

( trener), lahko traja nekaj minut odmora.Če v tem času nekdo od igralcev, ki služijo dvo- ali pet-minutno kazen, dodeljenih za namerno hrapavost, nato prekinjena ob kazen se ne odraža.

času tekmovanja med razredi ali šole( "hitra ball") za zmagovalno ekipo dobi dve točki za vlečne on točki, za poraz - nič točk.