womensecr.com

2004. aasta keskosas kasutamiseks lubatud puuvilja- ja marjakultuuride sortid *

  • 2004. aasta keskosas kasutamiseks lubatud puuvilja- ja marjakultuuride sortid *

    buy instagram followers

    Early suguküpseks( suvel)

    on keskel( sügisel)

    hilja suguküpseks( talvel)

    hinne nimi

    Aasta

    hinne nimi

    Aasta

    hinne nimi

    Aasta

    Apple

    Borovka

    2001

    Anis triibuline

    1947

    Ales

    2002

    Grushovka Moskva

    1947

    Bessemyanka Michurinskaya

    1947

    Antonivkaühise

    1947

    Juulis Tðernenko

    1965

    Borovinka

    1947

    Bogatyr

    1971

    Mantet

    1986

    Brusnichnoe

    2001

    Brjanski

    2001

    Melba

    1986

    tütar Wagner

    2002

    Veteran

    1989

    kotkad

    1999

    tütar KorichFoot

    1965

    tütar Mekintosha

    2002

    Papirovka

    1947

    Zhigulevskoe

    1965

    tärniga

    1972

    Sergianists

    2002

    Zaryanka

    1999

    Winter Beauty

    2001

    valitud

    1999

    Imrus

    1996

    Cinnamon uus

    1965

    Kulikovskoe

    1997

    Cinnamon triibuline

    1947

    Marat Busurin

    2001

    Moskva

    2004

    märtsis

    1993

    Orlowski pioneer

    1999

    Moskva talvel

    2002

    Orlovskoe triibuline

    1986

    Moskva punane

    2002

    Sügis triibuline

    1947

    Moskva hiljem

    2001

    Sügis Susov

    2001

    Orlik

    1986

    Uslada

    1996

    Orjoli koidikul

    2002

    Ostankino

    2002

    Memory Sikora

    2002

    Memory Syubarovoy

    2002

    Pippin Orlowski

    2001

    Pippin safran

    1947

    Kehtiv Grafskaya

    2001

    Multivitamiini

    2002

    Rennet Tðernenko

    1986

    Oryol Synod

    1989

    Spartan

    1988

    Welsey

    1947

    Charovnitsa

    2002

    Chashnikovskaya

    2002

    Pear

    Silmapaistev

    2001

    Bere Moskva

    2003

    Valgevene hiline

    2002

    Laste

    2001

    Belesa

    2001

    Ilia Murometz

    2003

    katedraal

    2001

    Tõsi

    2001

    Space

    1986

    Thumberlina

    2001

    LADA

    1993

    Belle Tðernenko

    1996

    liir

    2002

    Lemmik Jakovlev

    1965

    Peter

    2002

    Moskva

    2001

    Rogneda

    2001

    Fancy Efimov

    1974

    SkorospelkaMichurinsk

    2002

    Sügis Susov

    2001

    Chizhovski

    1993

    Memory Jakovlev

    1985

    Memory Zhegalova

    2001

    Svetlyanka

    2002

    Cherry

    Scarlet

    1965

    Brünett

    2001

    Zhuravka

    2001

    griots Moskva

    1959

    Bulatnikovskaya

    2001

    Lyubskiy

    1947

    Zhyvitsa

    2002

    Bystrinka

    2004

    Rusinka

    2001

    Memory Yenikeyeva

    2001

    Vladimir

    1947

    Shubinka

    1959

    Sania

    2001

    Volochaevka

    1997

    Cornel

    2001

    robin

    1989

    Noorte

    1993

    Octave

    1986

    Radonezh

    2002

    Rastorguevskaya

    1947

    Sudarushka

    2001

    Turgenevka

    1979

    Chocolate Plum

    1996

    Volzhskaya ilu

    1965

    Kantemirovka Voronež

    2001

    Vengerka

    1986

    Eurasia 21

    1986

    Red palli

    1989

    Vengerka Moskva

    1947

    renkloodid Michurinsky

    2000

    Kroman

    2002

    Vitebsk hilja

    2002

    alguses välimus

    1965

    renkloodid kolhoosi

    1947

    Memory Timiryazeva

    1959

    Skorospelka punane

    1947

    Blue kingitus

    2001

    Smolinka

    1990

    Sukhanovskaya

    2000

    Morning

    2001

    Purple

    1997

    muna sinine

    1986

    Cherry

    Gronkovaya

    2002

    Kingitus Ryazan

    2002

    Brjanski roosa

    1993

    Iput

    1993

    Rechyca

    2001

    kade

    1994

    Ovstuzhenka

    2001

    Teremoshka

    2001

    Tyutchevka

    2001

    Raditsa

    2001

    Fatež

    2001

    punased sõstrad

    Early magus

    1974

    Ungari

    1992

    Hollandi punane

    1947

    Chulkovskaya

    1947

    Konstantinovskaya

    1995

    Memorial

    1998

    Punase Risti

    1947

    Ronda

    1995

    Natalie

    1991

    Smolyaninovskaya

    1995

    Mustsõstra

    Dikovinka

    1985

    Pitsilisest

    2001

    Vologda

    1995

    aromaatne

    1992

    Valgevene magus

    1979

    roheline vine

    1994

    Moskva

    1974

    White

    1993

    Kupalinka

    2002

    Nara

    1999

    Gulliver

    2000

    Lentyai

    1995

    Memory Ravkin

    1999

    Dobrynia

    2004

    Memory Shukshina

    1985

    tütar

    1986

    Memory Michurina

    1959

    Dubrovskaja

    1988

    Sevchanka

    1994

    Riddle

    1986

    Selechenskaya

    1993

    Izmailovskaya

    1986

    Exotica

    2001

    Leningradi hiiglane

    1974

    Minay Shmyrev

    1979

    Odebin

    1988

    Orloviya

    1996

    Orel serenade

    2000

    Perun

    1995

    seemnest Dove

    1984

    Smuglyanka

    1985

    karusmari

    Spring

    2002

    Gingerbread

    1988

    Vene

    1959

    Chernomor

    1994

    Krasnoslavyansky

    1992

    Change

    1959

    Malachite

    1959

    Foiniikia

    1947

    Pink 2

    1971

    Salute

    1974

    ploomi

    1992

    Raspberry Apricot Balm **

    2004

    1993

    Latham

    1959

    India Summer 2 **

    2004

    Barnaul

    1961

    relight

    2000

    Brjanski

    1987

    Zorenka Achtaya

    1990

    Samara tihe

    1986

    Hercules **

    2004

    Kirzhach

    1994

    GUSAR

    1999

    Red vihma

    1993

    Cascade Brjanski

    1992

    Malahovka

    1993

    Lazarus

    1993

    Award

    1973

    Meteor

    1993

    Rubin Brjanski

    2004

    Uudised Kuzmina

    1947

    tagasihoidlik

    1992

    Early üllatus

    1979

    Sun

    1992

    kaaslane

    1993

    Maasikas

    Dawn Knight

    1974

    1996

    Zeng Zengana

    1972

    Kokinskaya alguses

    1985

    Zenit

    1987

    Cinderella

    1989

    Early Maherauha

    1971

    Ilu Tanning

    1959

    Redgontlit

    1986

    Junius Smayds

    1974

    Hope

    1989

    Rusich

    2002

    rubiin ripats

    1988

    Talisman

    1971

    Sudarushka

    2000

    Festival

    1965

    Festival Daisy

    1998

    Tsarskoselskaya

    2002