womensecr.com
  • Mäng koolipoissidele käsi pall

click fraud protection

Mängitakse nii saalis kui ka avatud aladel. Väli aktsepteeritud mõõtmed on 20X40 m, kuid kooli tingimustes saab seda vähendada, säilitades tavapärase märgistuse( joonis).

Gate Hall( 2X3 m) võib asendada spetsiaalselt valmistatud kilp kantud värvilised ruudud näitavad kõige haavatavamad kohad.

Mäng sisaldab kahte võistkonda, kuhu kuuluvad kuus välitöötajat( kaitsjad ja ründajad) ja üks väravavaht. Pall on vähem võrkpalli ja selle kaal on 350-400 g. Algajatele saab kasutada lihtsamat kummist palli. Võistlustes osalemiseks peavad meeskonnad olema erineva värviga embleemi ja numbritega T-särkidel ja lühikestel pükstel.

Kahepoolse mängimise protsessis püüab iga võistkond palli visata vastase eesmärgini. Rünnaku tehnika seisneb palli püüdmises ja edastamises ning viskab eesmärgi poole, ilma poolringikujulisest 6-meetrist jooneta.kaitsevahendite on võime peatada palli lõhkumata eeskirjade blokeerida ründaja koputama oma palli. Väravavaht suudab palli käes ja jalgades hoida, visata pall mängu.

instagram viewer

Kõik palliga toimingud on lubatud ainult kätega. Täiskasvanute mängu kestus on 60 minutit( mehed) ja 40 minutit( naised), mille vahele jääb 10 minutit. Lastevõistlustel mängida kolme poole: tüdrukud 10 + 110 + 15 minutit, poisid 15 + 15 + 20 min. Pärast esimest poolaega antakse minuti paar pärast seda, kui teine ​​meeskond puhata 10 minutit. Asendades esimese ja teise poole ei ole lubatud( ametlikus võistlused koolilapsed), välja arvatud juhul, kui mis tahes vigastada mängijad. Ebaviisakus võib mängija välja põllult eemaldada.

käigus mängu eeskirjade rikkumise eest palli( töötab palli käes), vale lukk, palli kaotus, out-of-piire, palli antakse vastasvõistkonna vastu visata lisategevus.

Igal pool võib õpetaja( treener) minuti pausi minna. Kui selle aja jooksul keegi mängijad teenivad kahe- või viieminutilise karistuse eest, mis on tahtlik karedus, siis aegumine ajal karistusalas ei kajastu.

võistlustel klasside vahel või koolides( "kiire pall") eest võitnud meeskond saab kaks punkti viik -Üks punkti jaoks lüüasaamist - null punkti.